


3 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Легкові |
| Стан | Вживані |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Ширина шини | 12.5" |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | M |
| ET | 39 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Діаметр ступичного отвору | 60 мм |
| Марка | Toyota |
| Модель | Avensis |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Виробник | VW |
| Сумісність з моделлю | Avensis |